İSTANBUL
PENDİK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
2. Pendik İngilizce Festivali Başlıyor.
![2. Pendik İngilizce Festivali Başlıyor.](/meb_iys_dosyalar/2018_05/06153655_WhatsApp_Image_2018-05-06_at_15.30.59.jpg)
2. Pendik İngilizce Festivali Başlıyor.
Pendik İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzün koordine ettiği Pendik´te bulunan ortaokul ve imam hatip ortaokul 5. sınıf öğrencilerimizin, okullarında yaptıkları İngilizce etkinlikleri sergileyebilme fırsatı sunarak, okullar arası etkileşimi sağlamak amacıyla düzenlediğimiz "2.Pendik İngilizce Festivali" 7 Mayıs Pazartesi günü Pendik Yunus Emre Kültür ve Sanat Merkezinde yapılacaktır.