İSTANBUL
PENDİK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
2. Bilim, Kültür ve Sanat Şenlikleri İkinci Günü Tamamlandı.
Üç gün sürecek olan Pendik İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzün Pendik Belediyesi ile ortaklaşa düzenlediği 2. Bilim, Kültür ve Sanat Şenlikleri´nin ikinci günü yoğun katılımla tamamlandı. Birbirinden farklı deneylerin ve icatların sergilendiği ortaokullarımızın ve liselerimizin stantlarına ilgi çok oldu.![2. Bilim, Kültür ve Sanat Şenlikleri İkinci Günü Tamamlandı.](/meb_iys_dosyalar/2017_05/04220225_DSC_0298.jpg)