İSTANBUL
PENDİK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
2. Bilim, Kültür ve Sanat Şenlikleri Başlıyor.
![2. Bilim, Kültür ve Sanat Şenlikleri Başlıyor.](/meb_iys_dosyalar/2017_04/30183725_WhatsApp_Image_2017-04-30_at_18.31.57.jpg)
2. Bilim, Kültür ve Sanat Şenlikleri Başlıyor.
Pendik İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzün Pendik Belediyesi ile ortaklaşa düzenlediği "2. Bilim, Kültür ve Sanat Şenlikleri" ilçemizde bulunan ortaokullarımızın ve liselerimizin katılımıyla 3-5 Mayıs tarihleri arasında Pendik Atatürk Heykeli Meydan Alanında gerçekleşecektir.
Okullarımızın bilimsel, kültürel ve sanatsal üretimlerini sergileyecekleri şenliklere toplam 112 okulumuz stant açacaktır.