İSTANBUL PENDİK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yükseköğretime Geçiş Sınavına Girecek Tüm Öğrencilerimize Başarılar Diliyoruz.

Yükseköğretime Geçiş Sınavına Girecek Tüm Öğrencilerimize Başarılar Diliyoruz.

Kıymetli Gençler; Üniversiteli olma yolunda ilk adımı Pazar günü yapılacak Yükseköğretime Geçiş Sınavı ile atmış oluyorsunuz. Biliyorum ki sizler elinizden geldiği ölçüde, en iyi şekilde bu sınava hazırlandınız. Bundan sonra yapmanız gereken kendinize güvenerek ve başarının sizin elinizde olduğuna inanarak sınava girmenizdir.Sahip olduğunuz bilgi birikiminizi ve yorum gücünüzü kullanarak güzel sonuca ulaşacaksınız.Ben sizlere yürekten inanıyorum.

Değerli Anne ve Babalar; Yavrularınızın heyecanı sizin de heyecanınız. Çocuğunuzun hayallerine ulaşabilmeleri için sizler de onlarla birlikte yoruldunuz. Çocuklarınıza her türlü imkanı sunma çabasında oldunuz. Beklentilerinizi çocuklarınızın mutluluğu üzerine inşa ettiniz. Gençlerimizin mutluluğu için bugün bizlere düşen her sonuçta onların yanında olacağımızı bir kez daha hatırlamaktır.

Bu duygu ve düşüncelerle sınava girecek bütün öğrencilerimize başarılar diliyor, sınavda görevli öğretmen ve yöneticilere kolaylıklar diliyorum.

Aytekin Yılmaz

İlçe Milli Eğitim Müdürü

11-03-2017

Yeni Mahalle Şehit Fethi Caddesi No.83 Pendik İSTANBUL - 0216 657 01 62/63/64/65 (4 hat)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.