İSTANBUL PENDİK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

STEM Öğretmen Eğitimi 13 Mart Pazartesi Günü (Yarın) Başlıyor.

STEM Öğretmen Eğitimi 13 Mart Pazartesi Günü (Yarın) Başlıyor.

STEM Öğretmen Eğitimi 13-17 Mart 2017 Tarihleri Arasında Gerçekleşecek.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak Pendik Belediye’mizin destekleriyle ilk olarak Sezai Karakoç İmam Hatip Ortaokulu’nda kurmuş olduğumuz STEM merkezinde öğrencilerimize rehberlik edecek, gelişen teknolojinin farkında olan vizyoner öğretmenlerimize bu eğitimi sunacağız.

Bu kapsamda Muş Alparslan Üniversitesi  rektörlüğü ile görüşmeler yapılmış ve STEM çalışmalarına katkı sağlayacak vizyoner öğretmenlerimizden, gönüllü projede yer alan 25 öğretmen ile Yrd. Doç. Dr. Bekir YILDIRIM liderliğinde 5 gün (13-17 Mart) uygulamalı bir STEM eğitime gerçekleşecektir. Öğretmenlerimiz aldığı bu eğitim ile “Pendik STEM Liderleri” olacaklardır. Ayrıca “Pendik STEM Akademi” ile projenin sürekliliği sağlanıp gelecek yıllarda Pendik´te yaygınlaştırılacaktır. STEM Lideri Öğretmenlerimiz hem eğitim alacak hem de STEM eğitim deneyimlerini meslektaşlarıyla paylaşarak ilçe genelinde nitelikli bir eğitimin önünü açacaklardır.

13 Mart Pazartesi günü başlayacak STEM eğitimlerine katılacak öğretmenlerimize başarılar diliyoruz.

 

 

10-03-201710-03-2017

 

Yeni Mahalle Şehit Fethi Caddesi No.83 Pendik İSTANBUL - 0216 657 01 62/63/64/65 (4 hat)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.