İSTANBUL PENDİK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Pendik Vizyoner Öğretmen Akademisi-5 Başvuruları Başladı.

Pendik Vizyoner Öğretmen Akademisi-5 Başvuruları Başladı.

Pendik Vizyoner Öğretmen Akademisi-5 Başvuruları Başladı.

 

Pendik Vizyoner Öğretmen Akademisi-5 Sistemine girmek için tıklayınız.

 

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüze bağlı resmi okullarımızda görev yapmakta olan öğretmenlerimize ve personelimize yönelik, eğitime artı değer katmak, öğretmenlerimizin mesleklerini daha içten yapmalarına katkı sağlamak ve motivasyonlarını artırmak amacıyla planladığımız "Pendik Vizyoner Öğretmen Akademisi" 2019 güz döneminde beşincisi ile devam ediyor.

 

"Yağlı Boya Resim Atölyesinden Türk Halk Oyunlarına, Avrupa Birliği Projeleri Yazımından Uygulamalı Tiyatro Eğitimine, Erbane Atölyesinden Masal Anlatıcılığı Eğitimine, Zeka Oyunları Öğreticiliği Kursundan Orff Metodu Eğitimine, İstanbul Gezi Rehberliği Eğitiminden Özel Eğitim Öğretmenlerine yönelik Ritim Atölyesine" kadar 10 hafta sürecek olan 74 başlıkta 1.453 öğretmenimizin eğitimlerden yararlanacağı Pendik Vizyoner Öğretmen Akademisi-5 projesi 07 Ekim 2019´da ilk eğitimlerine başlayacak ve 22 Aralık 2019´da sona erecektir.

 

Pendik Vizyoner Öğretmen Akademisi-5 projesiyle ilgili tüm materyalleri aşağıdaki başlıkları tıklayarak indirebilirsiniz.

 

1- Tercih ve Tanıtım Kitapçığı için tıklayınız. 

 

2- Pendik Vizyoner Öğretmen Akademisi-5 Projesine Nasıl Kayıt Olabilirim? tıklayınız.

 

3- Pendik Vizyoner Öğretmen Akademisi-5 Sistemine girmek için ? tıklayınız.

 

Not: Tercihler 07 Ekim 2019 Pazartesi saat 12:00´a kadar devam edecektir.

 

03-10-2019

Yeni Mahalle Şehit Fethi Caddesi No.83 Pendik İSTANBUL - 0216 657 01 62/63/64/65 (4 hat)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.