İSTANBUL PENDİK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Pendik Eğitim Dergisi İkinci Sayı Hazırlıkları Hızla Devam Ediyor...

Pendik Eğitim Dergisi İkinci Sayı Hazırlıkları Hızla Devam Ediyor...

PENDİK EĞİTİM DERGİSİ İKİNCİ SAYI HAZIRLIKLARI HIZLA DEVAM EDİYOR 

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz bünyesinde çıkarılan Pendik Eğitim Dergisi’nin ikinci sayısını çıkarmak üzere çalışmalarımız hızla devam ediyor. Pendik Eğitim Dergimiz’in bu sayısında, “15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve Şehitlerimiz” ana temasını oluşturmakla birlikte dergimizde okullarımızda görev yapan yönetici ve öğretmenlerimize ait her türlü özgün çalışmalara (yazı, şiir, resim ve fotoğraf vb.)  yer vereceğiz.


Eserlerin En Son Gönderilme Tarihi: 28 Ekim 2016 Cuma

Eserlerin Gönderileceği e-posta adresi: pendikmemdergi@hotmail.com

 

Pendik Eğitim Dergisi Şartnamesi

  •  Okullarımızda görev yapan yönetici ve öğretmenlerimize ait her türlü özgün çalışmaları (yazı, şiir, resim ve fotoğraf vb.)  yer alacaktır.
  • Dergimize gönderilecek çalışmaların daha önce internette dâhil olmak üzere hiçbir yerde yayımlanmış olmaması gerekmektedir.
  • Gönderilecek çalışmalar yukarıda belirtilen temamızı medeniyet perspektifinde işleyecek, hamasete yer verilmeyecek ve özgün tespitler içeren çalışmalar olmasına özen gösterilecektir.
  • Dergimiz; eğitim, kültür, sanat ve edebiyat içerikli öğretmen eserlerinden oluşacağından okulların yaptığı etkinlik ve diğer çalışmalara yer verilmeyecektir.
  • Gönderilecek çalışmaların dil, anlatım, imlâ, üslup ve noktalama işaretleri bakımından gözden geçirilerek yayına hazır hale getirilmesi gerekmektedir.

 

26-10-2016

Yeni Mahalle Şehit Fethi Caddesi No.83 Pendik İSTANBUL - 0216 657 01 62/63/64/65 (4 hat)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.