İSTANBUL PENDİK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Pendik Eğitim Dergimizin İkinci Sayısı Çıktı.

Pendik Eğitim Dergimizin İkinci Sayısı Çıktı.

Pendik Eğitim’in ikinci sayısıyla karşınızdayız.

“Edebiyatın, sanatın, kültürün, eğitimin yaşananlardan bağımsız olması düşünülemez. Ülke olarak çok sıcak bir yaz geçirdik. 15 Temmuz’da tarihin en uzun gecesini yaşadık ülke olarak…

Dergimizin bu sayısında tarihe tanıklık etmek adına özel bir dosya hazırladık. Eğitimcilerin 15 Temmuz’u, öncesini ve sonrasını tüm yönleriyle ele alan yazı, şiir ve çizgi çalışmalarından oluşuyor dosyamız. Ne oldu, neden oldu, bir daha olmaması için neler yapmalıyız’ı ele alan derinlikli çalışmalar yer alıyor.

 

Dosya konusu dışında, Sıfırdan zirveye bir başarıya birlikte tanıklık ediyoruz satırlar arasında. “Öğretmenim Misafirim”den kalan izleri sürüyoruz ziyarete giden öğretmenimizle birlikte. “Eğitim Seninle Başlar” projesini başından sonuna, projenin mimarlarından bir yazarın kaleminden okuyoruz. Bunlar Pendik Eğitim’in bu sayısında yer alan çalışmalardan sadece bir kısmı...”

 

09-01-201709-01-2017

Yeni Mahalle Şehit Fethi Caddesi No.83 Pendik İSTANBUL - 0216 657 01 62/63/64/65 (4 hat)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.