İSTANBUL PENDİK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğrencimiz Nevra Gizem Tutkun "Sıfırdan Başlıyoruz" Sıfır Atık Projesi Yarışmasında Karikatür Kategorisinde "Sıfır Atık" Adlı Eseriyle Birinci Oldu.

Öğrencimiz Nevra Gizem Tutkun

Öğrencimiz Nevra Gizem Tutkun "Sıfırdan Başlıyoruz" Sıfır Atık Projesi Yarışmasında  Karikatür Kategorisinde "Sıfır Atık" Adlı Eseriyle Birinci Oldu.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından hayata geçirilen Sıfır Atık Projesi'nde, ilkokul, ortaokul, lise ve üniversite öğrencileri "Sıfırdan Başlıyoruz" ile yarıştı.  

Türkiye genelinde pek çok kamu kurum ve kuruluşu tarafından da uygulanan Sıfır Atık Projesi çerçevesinde düzenlenen yarışma ile yeni fikir ve projelere destek verildi.

İlkokul, Ortaokul, Lise ve Üniversite öğrencilerinin farklı kategorilerde yarıştığı yarışmada Sıfır Atık konusunda farkındalık oluşturuldu.

80. Yıl Nuh Çimento Anadolu Lisesi Öğrencimiz Nevra Gizem Tutkun, lise 9. ve 10. sınıf karikatür kategorisinde "Sıfır Atık" adlı eseriyle birincilik elde etti.

Okulumuzu ve Öğrencimizi tebrik ederiz.


20-05-201920-05-2019

Yeni Mahalle Şehit Fethi Caddesi No.83 Pendik İSTANBUL - 0216 657 01 62/63/64/65 (4 hat)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.