İSTANBUL PENDİK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Aytekin Yılmaz´ın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlama Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Aytekin Yılmaz´ın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlama Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Aytekin Yılmaz´ın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlama Mesajı

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının 97.yıldönümü ve geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın bayramı olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlamanın coşkusu içindeyiz.

TBMM’nin açıldığı bu günü ülkemiz ve tüm dünya çocuklarına bir bayram olarak armağan  eden Gazi Mustafa Kemal Atatürk, geleceğimizin teminatı olan çocuklara duyduğu inancı ve Dünya barışına verdiği değeri göstermiştir.

Tüm okullarımız, evlatlarımıza çağın gereklerine uygun bir şekilde eğitim vermek ve onları her alanda geliştirmek için büyük bir gayret içindedir. İnanıyorum ki; sorumluluklarının bilincinde, ülkesini ve milletini seven, bilim ve teknolojiye hakim, milli ve manevi değerlerimize bağlı bir nesil yetiştireceğiz. Bütün çabamız çocuklarımıza daha iyi, daha mutlu ve müreffeh bir gelecek bırakabilmek içindir.

 Bu duygu ve düşüncelerle ülkemizin ve tüm dünya çocuklarının 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı en içten duygularımla kutluyor; TBMM’nin kuruluşunda ve Kurtuluş Savaşımızın kazanılmasında emeği geçen şehit ve gazilerimizi minnet ve rahmetle anıyorum.

Aytekin Yılmaz

 

İlçe Milli Eğitim Müdürü

 

22-04-2017

Yeni Mahalle Şehit Fethi Caddesi No.83 Pendik İSTANBUL - 0216 657 01 62/63/64/65 (4 hat)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.