İSTANBUL PENDİK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Aytekin Yılmaz´ın Yeni Eğitim Öğretim Yılı Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Aytekin Yılmaz´ın Yeni Eğitim Öğretim Yılı Mesajı

Kıymetli Öğretmen Arkadaşlarım,

Yeni bir eğitim öğretim yılına başlamanın heyecanı içinde sizleri selamlıyorum.

Bizler toplumu ve geleceği şekillendiren çok önemli bir görevi ifa ediyoruz. Bu ülkenin en önemli hazinesi ve geleceğimizin teminatı evlatlarımız bizlere emanet. Bu yüzden mesleğimiz eşsiz, bu yüzden sorumluluğumuz büyük… Bu yüce emaneti korumak, geliştirmek ve bu değerli hazineye sonuna kadar sahip çıkmak, öğrencilerimizi güven ve özgüvenle geleceğe taşımak, bizleri yetiştiren bu vatana ve bu cennet vatan altındaki kefensiz yatanlara olan en büyük vefa borcumuzdur.

Bu yıl seminer dönemine sizlerinde takdirle karşılayacağınızı düşündüğümüz "Eğitim Seninle Başlar" projesi kapsamında  planladığımız atölye ve seminer çalışmaları ile başladık. Yenilikçi ve yapılandırmacı bir anlayışla hazırlanan programımız; 212 faaliyeti içermektedir. Bu faaliyetlerin, 150’si seminer, 62’si ise atölyeden oluşmaktadır. Tek gayemiz geleceğe dokunan ve eğitimi dokuyan siz öğretmenlerimize daha iyi imkanlar sunabilmektir.

Geleceği imar eden bir mimar ve eserine değer biçilemeyen bir sanatkâr olarak; bilgi ve erdem toplumu yolunda öğrencilerimizi başarıya ulaştırma hususunda özverili çabanızdan dolayı sizlere yürekten teşekkürlerimi sunuyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle 2016-2017 eğitim-öğretim yılının, öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz, yöneticilerimiz ve ülkemiz için hayırlı olmasını diler siz kıymetli öğretmenlerimize sevgilerimi sunarım.

 

Aytekin Yılmaz

Pendik İlçe Milli Eğitim Müdürü

Yeni Mahalle Şehit Fethi Caddesi No.83 Pendik İSTANBUL - 0216 657 01 62/63/64/65 (4 hat)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.