İSTANBUL PENDİK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Aytekin Yılmaz’ın Yarıyıl Tatil Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Aytekin Yılmaz’ın Yarıyıl Tatil Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Aytekin Yılmaz’ın Yarıyıl Tatil Mesajı

Milli birlik ve beraberliği milletçe özümseyerek yaşadığımız günlerin ardından 2016- 2017 Eğitim Öğretim yılına 19 Eylül Pazartesi günü idareci, öğretmen, veli ve öğrencilerimizle kenetlenerek ve geleceğe daha bir umutla sarılarak başladık.  Oldukça yoğun ve zevkli bir çalışma döneminden sonra sorumluluklarımızı yerine getirmenin huzuru içinde 2016-2017 Eğitim-Öğretim yılının birinci dönemini tamamlamış bulunmaktayız.

Başta öğrenci, öğretmen ve yöneticilerimiz olmak üzere tüm eğitim çalışanlarımız ile velilerimizi yarınlarımız için gösterdikleri bu özverili çalışmalarından dolayı tebrik ediyorum.    

Her öğrencimiz özel ve değerlidir. Elbette her çocuğumuzun kendine ait özellikleri, yetenekleri ve ilgileri vardır. Bizim öğrencilerimize olan inancımız çok büyük. İnanarak gayret gösterdiklerinde çok güzel işler başarabileceklerini biliyoruz.

Karnesi ne olursa olsun her öğrenci; sevgiyi, ilgiyi, desteklenmeyi ve iyi bir tatili hak etmiştir. Hepinize sağlıklı, huzurlu, mutlu bir tatil diliyorum.

Aytekin Yılmaz

Pendik İlçe Milli Eğitim Müdürü

 

20-01-2017

Yeni Mahalle Şehit Fethi Caddesi No.83 Pendik İSTANBUL - 0216 657 01 62/63/64/65 (4 hat)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.