İSTANBUL PENDİK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Eğitim Seninle Başlar-6 Kitapçığı Yayınlandı.

Eğitim Seninle Başlar-6 Kitapçığı Yayınlandı.

 

 

Eğitim Seninle Başlar-6 Kitapçığı Yayınlandı.

Pendik İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak öğretmenlerimizin Kasım ayı Mesleki Gelişim Programını kaliteli ve verimli geçirmeleri için geliştirip uygulamaya koyduğumuz "Eğitim Seninle Başlar" projemizin altıncısı başlıyor.

Geleceğin manevi mimarları olan siz değerli öğretmenlerimize ilham verecek, bazen eğlendirecek, bazen de düşündürecek programımız, 19-20-21 Kasım 2019'da 229 Atölye, 6 Seminer, 6 Konferans, Etkinlik ve bu sene ilk defa uygulamaya koyduğumuz Öğretmenlerimizin çocuklarının katılacağı (3-6 Yaş) 25 Çocuk Oyun Atölyesi başlıklarında toplamda 810 Oturum olacak şekilde planlandı.

"Eğitim Seninle Başlar-6" projesi kapsamında gerçekleştirdiğimiz ve bir çok alanda çeşitlilik arz eden seminer programız ile öğretmenlerimiz; branş bazlı programlarda en son yenilikleri öğrenecek, çeşitli başlıklardaki atölyeler ve seminerler ile hem kişisel hem de mesleki gelişimlerine katkı sağlama imkanı bulacaklardır.

Verimli bir seminer dönemini hep birlikte geçirmek dileğiyle.

Bir ülkenin geleceği eğitimse, yarınlar senin ellerinde...

 

12-11-2019

Yeni Mahalle Şehit Fethi Caddesi No.83 Pendik İSTANBUL - 0216 657 01 62/63/64/65 (4 hat)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.